אודות


נהורה טורס בע"מ [קבוצת נהורה טורס] הינה חברה פרטית המשמשת כסוכנות נסיעות שנוסדה בשנת 2002, ועובדת לצידה של חברת ההסעות "מטיילי נהורה" הותיקה (1993) ושניהן החברות הותיקות וחלוצות הדרך בקבוצה שתחומי עיסוקיה הינם-
תיירות היסעים נדל"ן ותקשורת:
תיירות נהורה טורס בע"מ-מתמחה במכירת כרטיסי טיסות+טיסות פנים לכל יעד בעולם, ובכללם מכירת טיסות לתאילנד
היסעים חברת הסעות מטיילי נהורה בע"מ השנייה בגודלה בענף הסעות בדרום ליצירת קשר למטיילי נהורה לחץ כאן.
נדל"ן נהורה נדל"ן - השקעות  בנכסים מניבים בע"מ 
ותקשורת נהורה קול מוקדים בע"מ-שיווק עסקים באינטרנט וקידום בגוגל+שירות מוקדי טלמרקטינג עבור חברת HOT
 כיום מועסקים בארבעת החברות קרוב ל- 100 עובדים מנוסים ומקצועיים ביותר.

נהורה טורס בע"מ תיירות ונופש מתמחה במתן שירותי נסיעות למגזר הפרטי והפנאי אך התמחתה בשנים האחרונות גם בטיפול באנשי עסקים, ראשי עיריות וחברי כנסת,ולאחרונה מפתחת התמחות והתמקצעות במתן שירותי טיולים מאורגנים בכלל ולמזרח הרחוק ותאילנד בפרט.
לחברה 2 מוקדים טלפוניים בישראל וסניף מרכזי.הסניף המרכזי [קבלת קהל פרונטאלית] ממוקם באשקלון והוא משמש גם כמוקד טלפוני לשיחות יוצאות ונכנסות.המוקד הנוסף ממוקם בראשון לציון ובו אין קבלת קהל פרונטאלית אלא רק משמש כמוקד טלפוני.
נהורה טורס חברה בארגון התיירות העולמי יו-טראוול אשר לה היקף פעילות של כ-300 מיליון דולר בשנה. החל משנת 2008 ועד היום מחזור פעילותו של סניף אשקלון הינו מחזור פעילות התיירות הגדול ביותר בעיר.

לנהורה טורס בע"מ 2 סניפים - סניף דרום אשקלון וסניף מרכז ראשל"צ:
נהורה טורס דרום [שירות פרונטאלי ומוקד טלפוני]: אשקלון – "בניין העירייה", רח' הגבורה 6.
נהורה טורס מרכז מוקד טלפוני בלבד [שיחות יוצאות ונכנסות]: דוד סחרוב 21,ראשל"צ.


התמחויות
נהורה טורס פעילה בתחום האינטרנט ומתמחה בין היתר במתן שירותי נסיעות פרונטאלי אל מול הלקוח. צוות סוכני הנסיעות ויועצי התיירות המנוסים של נהורה טורס הינו צוות ותיק ומנוסה ובעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנסיעות, שייתנו לכם את כל התשובות לכל השאלות בנושאי תיירות שונים, כולל המלצות וטיפים של צוות מתמחי בניית טיולים אישיים לכל לקוח באשר הוא, כגון:
  • התמחות בבניית טיולים למטייל העצמאי בתאילנד וארה"ב.
  • התמחות בטיסות ישירות ליעדים שונים בעולם ובפרט טיסות לתאילנד
  • התמחות בהרכבת טיסות המשך ברחבי ארה"ב, אוסטרליה והמזרח הרחוק.
  • התמחות בהתאמת שירותי קרקע לאופי החופשה של המטייל בחו"ל.
  • התמחות בטיולים מאורגנים לקבוצות וארגונים.
צוות העובדים של נהורה טורס מורגל לעבודה תחת לחץ, בעמידה בלוחות זמנים צפופים ובמגבלות של תקציבים למועדי טיסה מדויקים. בנהורה טורס הלקוח הוא בראש, לכן ניתן יהיה להשיג כל אחד מסוכנינו 24 שעות 7 ימים בשבוע.
נהורה טורס משתפת פעולה עם כל ספקי התיירות בארץ ובעולם וזאת בכדי לתת מענה לכל צרכי הלקוח.

תשתיות
נהורה טורס עובדת באמצעות חברת אמדאוס העולמית על מנת לקבל את הפלטפורמה הטכנולוגית הטובה ביותר וגישה לכלל חברות התעופה הסדירות בעולם,כגון אל-על, קונטיננטל, דלתא, איבריה, אייר-פראנס ועוד..  
מערכת הזמנת בתי המלון בעולם נעשית באמצעות תוכנת אקספדיה העולמית על מנת לתת את המחירים הטובים ביותר לכל רשתות בתי המלון ולספק את כל טיסות הפנים בעולם במחירים אטרקטיביים במיוחד.

לקוחות
אנו בנהורה טורס משרתים עשרות אלפי לקוחות באופן רציף כבר למעלה מ-15 שנה וביניהם נמנים גופים גדולים כמו עיריית אשקלון, עיריית קרית גת , עיריית אשדוד , עיריית רמלה , מקורות, נמל אשדוד, החברה למשק שלטון וכלכלה [משכ"ל], פולירון, תעשיות לכיש, מפעל אסם, סופריור, ועדי עובדים נוספים של מפעלים וגופים מוסדיים ועוד.. כמו כן בכל יום ביומו מתווספים למועדון לקוחות נהורה טורס לקוחות חדשים רבים אשר זוכים למחירים ויחס מיוחד מצידנו.

מנהלים
מר אלי שממה- מנכ"ל ומבעלי חברת "נהורה טורס בע"מ".  ח.פ 51440387-2.
מר ויקטור שממה- מנכ"ל ובעלי החברה "מטיילי נהורה בע"מ". ח.פ 51174300-7.
מר איתי שממה – מנהל שיווק+אחראי קידום אתרים seo בקבוצה-מבעלי החברה "נהורה קול מוקדים בע"מ". ח.פ 51494456-0

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה